Bina İlaçlama, Apartman İlaçlama

Apartman, Bina ilaçlama; titizlikle yapılması gereken çok önemli bir böcek ilaçlama hizmetidir. Apartman ilaçlaması yapılmadan önce apartmanın tüm giriş, çıkışları analiz edilerek olası bir haşere akıntısının önlenmesi sağlanır.

Dharma ilaçlama olarak apartmanlara özel fiyatlandırma sistemimiz ile çok uygun fiyatlara ev, konut, apartman boşluğu, kömürlük, ortak alan, kapıcı dairesi, malzeme odası, çöp deposu, ardiye alanlarını ilaçlıyoruz. Apartmanın herhangi bir noktasında haşere görülmesi durumunda ikinci ilaçlamayı ücretsiz olarak vermekteyiz.

apartman ilaçlamaBina ilaçlamasında hamam böceğinin yoğun olduğu fırın, ocak, kebap salonu, lokanta, hamam, kazan dairesi gibi yüksek ısı üretebilen işletmelerin bulunduğu binalar özellikle hamam böcekleri tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Isı, nem ve gıda imkanları yüksek olan bu gibi ortamlarda hamam böcekleri çok rahat bir şekilde üremekte, kendilerine uygun bu ortamda yıllarca kolonileşerek barınabilmektedirler. Sağlık bakanlığı onaylı BASF, BAYER marka ilaçlarımız uzman personelimiz tarafından binanın tüm katları, ortak alanları, kömürlükleri, otopark bölümleri incelenerek uygulanır.

Tam donanımlı personelimiz fare, hamam böceği, kene, pire, kırkayak, akrep gibi haşereleri binanızdan, ofisinizden, evinizden, bahçenizden uzak tutmak için kapanlar kurarak ilaçlamayı etkili kılmaktadırlar. Binalar için özel olarak sıvı ilaçlamanın yanında jel şeklinde uzun süre etkisi devam eden yem zehirler de gerekli noktalara uygulanır, bu şekilde sıvı ilaç ile temas etmeyen olası bir haşere aktivitesi olduğunda jel yemler devreye girerek haşerenin yuvasında telef olmasına yol açar.

Apartman ilaçlatırken dikkat edilmesi gerekenler;

– Sadece belli daireleri ilaçlatmak, ilaçlama yapılmayan dairelerden apartmana tekrar haşere yayılması ile sonuçlanabilir.

– İlaçlama yapılacak ardiye alanların ilaçlama ekipleri gelmeden önce olabildiğince toparlanması, hem ilaçlamanın etkinliği, hem de ilaçlama ekibinin rahat çalışabilmesi açısından önemlidir.

– Özellikle alt katların tümüyle ilaçlanması, ilaçlamanın verimliliğini arttıracaktır.

– Bahçelerin ilaçlaması, gerekli durumlarda kapan kurulması, dışarıdan gelebilecek haşerelere erken müdahale imkanı sağlayacaktır.

İstanbul genelinde tüm ilçelerde uygun fiyatlara apartman ilaçlaması hizmeti veren Dharma ilaçlama, sizlerin sağlığı için yirmidört saat çalışmaktadır. Apartman ilaçlama fiyatları sayfamızdan fırsatlarımızı öğrenebilir, çok uygun ücretler karşılığında tüm apartmanınızı bir yıllık Dharma korumasına alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir